تحصیل در دوره دانشپذیری

تحصیل در دوره دانشپذیری

علاقه مندان به تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با شرکت در دوره ی دانش پذیری مسیر ادامه تحصیل خود را آسان می نمایند.

در این دوره موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان به عنوان مجری رسمی دوره های دانش پذیری فراگیر پیام نور خدمات آموزشی منحصر به فردی را در سطح کشور ارائه می نماید، دانش پذیران می توانند با موفقیت در این دوره، در آزمون فراگیر پیام نور در ترم دوم مقطع کارشناسی ارشد به ادامه تحصیل بپردازند.

 

کلاس مجازی

یک آموزش غیر حضوری به عنوان یک گزینه عالی برای یادگیری است.

در این شیوه آموزشی، مطالب توسط بهترین اساتید مسلط به آزمون های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تدریس می گردد، کلاس ها به صورت کاملا کاربردی،هدفمند ، با جمع بندی در مورد مطالب مهم و هم چنین پوشش کامل سر فصل های آموزشی برگزار شده است . برای هر واحد درسی یک جلسه کلاس online به صورت ویدئو کنفرانس(تالار گفتگو) برای تعامل بین استاد و دانشجو برگزار می گردد.

 

3d virtual classroom

 

بسته آموزشی

 • کتابهای خلاصه و طبقه بندی شده:
  با توجه به حجم زیاد منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش و محدودیت زمانی برای مطالعه این کتابها توسط دانشپذیران، منابع توسط اساتید مؤسسه، براساس بررسی فراوانی سوالات طراحی شده توسط سازمان سنجش خلاصه و طبقه بندی گردیده است.
 • CD نمونه سوالات سنوات گذشته:
  در کتابهای مرجع روش‌های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سئوالات آزمون ارشد، وجود ندارد که ما در بسته های آموزشی دانش پژوهان،CD نمونه سوالات سنوات گذشته را گنجانده ایم.
 • ارائه برنامه زمانبندی مطالعه:
  به دلیل فرصت کم و حجم زیاد منابع درسی، ارائه برنامه زمانبندی مطالعه در بسته های آموزشی به دانشپذیران کمک میکند تا در زمان مشخص مباحث درسی را مطالعه و جمع بندی نمایند.
 • تغییر منبع:
  منابع درسی ارسالی براساس آخرین اطلاعات سازمان سنجش و پیام نور تهیه گردیده است، در صورت تغییر منبع توسط سازمان سنجش، کتاب جدید مجدداً برای شما ارسال شده و یا هزینه آن به شما مسترد می گردد.

e

 

آزمون آزمایشی

۵ مرحله آزمون آزمایشی شامل: ۳ آزمون طبقه بندی شده و ۲ آزمون جامع
آزمون آنلاین به عنوان یک شیوه نوین ارزیابی عملکرد دانشپذیران مورد استفاده قرار می گیرد. یک آزمون آنلاین خوب با سوالات استانداردش نقاط ضعف و قوت دانشپذیر را به او نشان می دهد تا او با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتش در آزمون نهایی موفق شود.

 • تعیین وضعیت فرد:
  شرکت در آزمونهای آزمایشی انحصاری دانش پژوهان که شبیه سازی شده از آزمونهای سالهای قبل سازمان سنجش کشوراست و توسط اساتید طراح سوال تهیه گردیده است، وضعیت و توان شما را نشان می دهد. یعنی آیینه ای است که در پایان چند هفته مطالعه به شما می گوید چه وضعیتی دارید . آیا شیوه های مطالعاتی ، روش های تست زدن ، کتابهای تستی و . . . مفید بوده است؟ اشکالات عمده شما چه چیزهایی است ؟ چگونه و چرا این اشکالات به وجود آمده است ؟ چگونه باید آنها را برطرف کرد ؟ با پاسخ به این سؤالات و رفع اشکالات احتمالی ، آماده شرکت در آزمون نهایی می شوید .
 • تعیین وضعیت فرد در مقایسه با دیگران:
  شرکت در آزمون های آزمایشی محل مناسبی برای شناخت وضعیت دیگر شرکت کنندگان و مقایسه خود با آنها است . چرا که با این کار هم خود را با افراد قوی مقایسه می کنید و هم اینکه دیگران افرادی هستند که شما دورادور آنان را می شناسید و از برنامه های آنان خبر دارید .
 • کسب تجربه و کاهش استرس:
  شرکت در آزمون های آزمایشی موجب می شود تجربه های خوبی برای شرکت در آزمون فراگیر پیام نور به دست آورید ؛ به طور مثال ، متوجه می شوید که آیا وقت کم می‌آورید با کمبود وقت چکار کنید ؟ با اضطراب جلسه آزمون چکار کنید ؟ ترتیب پاسخ دهی به سؤالات چگونه باشد ؟ و . . . ؟
 • صرفه جویی در وقت و هزینه:
  با توجه به برگزاری آزمونها به صورت آنلاین شما نیاز به صرف وقت برای رسیدن به محل آزمون ندارید و به راحتی در منزل ، کتابخانه یا محل مطالعه خود میتوانید درآزمون شرکت کرده و نتیجه را نیز دریافت نمایید.
 • روش های تست زنی:
  روشهای تست زنی باعث آشـنا شدن دانشــجویــان با اشــتباهــات رایــج در پــاسخگویی به سوالات و تله های تـستی وهمچنین تکنیک های تست زنی و افزایش اعتماد به نفس میشود.

 

wechsler-intelligence-test-2265

پاسخ بدهید