تحصیل در دوره دانشپذیری

تحصیل در دوره دانشپذیری

علاقه مندان به تحصيل در دوره هاي كارشناسي ارشد فراگير پيام نور با شركت در دوره ي دانش پذيري مسير ادامه تحصيل خود را آسان مي نمايند.

در اين دوره موسسه آموزش عالي آزاد دانش پژوهان به عنوان مجري رسمي دوره هاي دانش پذيري فراگير پيام نور خدمات آموزشي منحصر به فردي را در سطح كشور ارائه مي نمايد، دانش پذيران مي توانند با موفقيت در اين دوره، در آزمون فراگير پيام نور در ترم دوم مقطع كارشناسي ارشد به ادامه تحصيل بپردازند.

 

كلاس مجازي

يك آموزش غير حضوري به عنوان يك گزينه عالي براي يادگيري است.

در این شیوه آموزشی، مطالب توسط بهترين اساتيد مسلط به آزمون هاي كارشناسي ارشد فراگير پيام نور تدريس مي گردد، كلاس ها به صورت كاملا كاربردي،هدفمند ، با جمع بندي در مورد مطالب مهم و هم چنين پوشش كامل سر فصل هاي آموزشي برگزار شده است . براي هر واحد درسي يك جلسه كلاس online به صورت ويدئو كنفرانس(تالار گفتگو) براي تعامل بين استاد و دانشجو برگزار مي گردد.

 

3d virtual classroom

 

بسته آموزشي

 • کتابهای خلاصه و طبقه بندي شده:
  با توجه به حجم زياد منابع معرفي شده توسط سازمان سنجش و محدوديت زماني براي مطالعة اين كتابها توسط دانشپذيران، منابع توسط اساتيد مؤسسه، براساس بررسي فراواني سوالات طراحي شده توسط سازمان سنجش خلاصه و طبقه بندي گرديده است.
 • CD نمونه سوالات سنوات گذشته:
  در كتابهاي مرجع روش‌هاي تستي و سريع جهت پاسخگويي به سئوالات آزمون ارشد، وجود ندارد كه ما در بسته هاي آموزشي دانش پژوهان،CD نمونه سوالات سنوات گذشته را گنجانده ايم.
 • ارائه برنامه زمانبندي مطالعه:
  به دليل فرصت كم و حجم زياد منابع درسي، ارائه برنامه زمانبندي مطالعه در بسته هاي آموزشي به دانشپذيران كمك ميكند تا در زمان مشخص مباحث درسي را مطالعه و جمع بندي نمايند.
 • تغییر منبع:
  منابع درسي ارسالي براساس آخرين اطلاعات سازمان سنجش و پيام نور تهيه گرديده است، در صورت تغيير منبع توسط سازمان سنجش، كتاب جديد مجدداً براي شما ارسال شده و يا هزينه آن به شما مسترد مي گردد.

e

 

آزمون آزمايشي

5 مرحله آزمون آزمايشي شامل: 3 آزمون طبقه بندي شده و 2 آزمون جامع
آزمون آنلاين به عنوان يك شيوه نوين ارزيابي عملكرد دانشپذيران مورد استفاده قرار مي گيرد. يك آزمون آنلاين خوب با سوالات استانداردش نقاط ضعف و قوت دانشپذير را به او نشان مي دهد تا او با رفع نقاط ضعف و تقويت نقاط قوتش در آزمون نهايي موفق شود.

 • تعيين وضعيت فرد:
  شركت در آزمونهاي آزمايشي انحصاري دانش پژوهان كه شبيه سازي شده از آزمونهاي سالهاي قبل سازمان سنجش كشوراست و توسط اساتيد طراح سوال تهيه گرديده است، وضعيت و توان شما را نشان مي دهد. يعني آيينه اي است كه در پايان چند هفته مطالعه به شما مي گويد چه وضعيتي داريد . آيا شيوه هاي مطالعاتي ، روش هاي تست زدن ، كتابهاي تستي و . . . مفيد بوده است؟ اشكالات عمدة شما چه چيزهايي است ؟ چگونه و چرا اين اشكالات به وجود آمده است ؟ چگونه بايد آنها را برطرف كرد ؟ با پاسخ به اين سؤالات و رفع اشكالات احتمالي ، آمادة شركت در آزمون نهایی مي شويد .
 • تعيين وضعيت فرد در مقايسه با ديگران:
  شركت در آزمون هاي آزمايشي محل مناسبي براي شناخت وضعيت ديگر شركت كنندگان و مقايسه خود با آنها است . چرا كه با اين كار هم خود را با افراد قوي مقايسه مي كنيد و هم اينكه ديگران افرادي هستند كه شما دورادور آنان را مي شناسيد و از برنامه هاي آنان خبر داريد .
 • كسب تجربه و كاهش استرس:
  شركت در آزمون هاي آزمايشي موجب مي شود تجربه هاي خوبي براي شركت در آزمون فراگير پيام نور به دست آوريد ؛ به طور مثال ، متوجه مي شويد كه آيا وقت كم مي‌آوريد با كمبود وقت چكار كنيد ؟ با اضطراب جلسة آزمون چكار كنيد ؟ ترتيب پاسخ دهي به سؤالات چگونه باشد ؟ و . . . ؟
 • صرفه جويي در وقت و هزينه:
  با توجه به برگزاري آزمونها به صورت آنلاين شما نياز به صرف وقت براي رسيدن به محل آزمون نداريد و به راحتي در منزل ، كتابخانه يا محل مطالعه خود ميتوانيد درآزمون شركت كرده و نتيجه را نيز دريافت نماييد.
 • روش هاي تست زني:
  روشهاي تست زني باعث آشـنا شدن دانشــجویــان با اشــتباهــات رایــج در پــاسخگویی به سوالات و تله های تـستی وهمچنین تکنیک های تست زنی و افزايش اعتماد به نفس ميشود.

 

wechsler-intelligence-test-2265

پاسخ بدهید