مدیریت اجرایی

معرفی رشته
مدیریت اجرایی با توجه به نیاز جامعه رو به رشد امروزین کشور و با هدف تربیت مدیرانی که کارکردهای کلان مدیریتی در سطوح مختلف را به گونه ای رشد یافته به اجرا در آورند، در زمینه گزینه های موجود برای انتخاب در مقطع کارشناسی ارشد قرار گرفته است. تحلیل مسائل و ارائه راهکارهای قابل اجرا برای انواع واحدهای تولیدی و خدماتی، سیستم های اطلاع مدیریت (MIS)، مباحث رفتار سازمانی و مدیریت موثر منابع انسانی و در نهایت برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک گوشه ای از موضوعات مورد بحث در مدیریت اجرایی هستند که در مقطع کارشناسی ارشد به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرند. لازم به ذکر است که دانش آموختگان این رشته اغلب عهده دار پست های مدیریتی کلان نظیر واحدهای تولیدی، صنعتی بوده و یا در پست های حیاتی نظیر مدیریت تأسیسات نفتی و پالایشگاهی، طرح برنامه های کلان اقتصادی برای سازمان ها و وزارت خانه ها و … فعالیت می کنند
آخرین مهلت ثبت نام آمادگی طرح فراگیر
دانش پژوهان برای 45 نفر اول ثبت نامی آمادگی طرح فراگیر در این رشته تا آخر هفته %35 تخفیف درنظر گرفته است.
جزئیات پکیج
نام پکیج آمادگی طرح فراگیر مدیریت اجرایی
مقطع کارشناسی ارشد
شیوه طرح فراگیر پیام نور
مجوزات مشاهده
قیمت 880,000 تومان
تخفیف ویژه دارد
طرح تخفیف مهلت استفاده از تخفیف ظرفیت ثبت نام قیمت ثبت نام آنلاین
طلایی تا آخر هفته 45 نفر
8 نفر باقیمانده
880,000 تومان
592,000 تومان
پرداخت آنلاین
آینده شغلی
دوره های کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی به منظور پرورش کادر مدیریت اجرایی بنگاه‌های تولیدی و خدماتی خصوصی، تعاونی و دولتی و نیز تأمین مدیر برای طرح های بزرگ عمرانی، طراحی و ایجاد شده است. برنامه بهبود نظام مدیریت در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی از طریق رشته مدیریت اجرایی، لازمه دستیابی به اهداف خاص آموزشی زیر است:
– آماده کردن شرکت کنندگان برای قبول وظایف مدیریت از طریق آشنایی با آخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تقویت قابلیت های تحلیل، ابتکار، خطرپذیری، ارتباطات، تصمیم گیری و بالاخره رهبری موسسات تابعه.
– ایجاد زمینه جهت ارتباط نزدیک تر و موثرتر میان مدیران و کادر مشاوران و کارشناسان مدیریت از طریق دستیابی به دیدگاه ها و زبان مشترک علمی در جهت استفاده بهینه مدیران از کادر مذکور.
دروس ترم یک
زبان تخصصی (مدیریت اجرایی)

3 واحد

مدیریت مالی واقتصاد مدیریت

2 واحد

حسابداری مدیریت 2 واحد
سازمان های پیچیده دیدگاه استراتژیک 2 واحد

 

ثبت نام
پرداخت آنلاین در این شیوه شما هزینه را به صورت آنلاین پرداخت می نمایید پرداخت آنلاین
لطفا اگر سوالی باقیست با ما مطرح کنید

نام و نام خانوادگی

شماره موبایل


رزرو برای ثبت نام در روزهای آتی

نام و نام خانوادگی

شماره موبایل


پاسخ بدهید