• رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: در تلاش هستیم که رشته مدیریت رسانه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان کرمان راه اندازی شود.

حسین رشیدی نژاد در دیدار با احمد علی رمضانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان افزود: دانشگاه پیام نور استان کرمان می تواند در قالب تفاهم نامه و برنامه های دیگر با صدا و سیمای مرکز کرمان در تعامل باشد.

وی با بیان اینکه سرمایه اجتماعی بزرگترین سرمایه یک جامعه است تصریح کرد: این دانشگاه پذیرای بیش از 30 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در اقصی نقاط استان می باشد که این می تواند ظرفیت مناسبی برای همکاری با صدا و سیما باشد.

رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان با اشاره به کسب رتبه اول کیفیت آموزشی آموزشی دانشگاه پیام نور در سال گذشته خاطر نشان کرد: همچنین به لطف الهی در سال جاری دانشگاه پیام نور جز یک در صد دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفت.

مدیر کل صدا و سیمای کرمان گفت: توجه به دانشگاهیان و فرهیختگان از برنامه های مهم صدا و سیما است.

احمد علی رمضانی نیز در این دیدار گفت: متاسفانه در گذشته ارتباط رسانه با دانشگاه قوی نبوده، لذا توجه به وجود دانشگاهیان و فرهیختگان برجسته در استان از برنامه های مهم صدا و سیمای مرکز کرمان است.

وی ابراز کرد: دانشگاه ها نیز می توانند نتایج اتاق فکر خود را با صدا و سیمای مرکز کرمان در جریان بگذارند تا بتوانیم از این نتایج در برنامه ها استفاده کنیم.

علی رمضانی افزود: همچنین صدا و سیمای مرکز کرمان می تواند از اعضا هیات علمی و کارشناسان دانشگاهی به ویژه در رشته های علوم اجتماعی و جامعه شناسی برای برنامه ها استفاده کند.

وی تصریح کرد: اکنون در استان کرمان 64 درصد از جمعیت کل استان بیننده سیمای کرمان و 30 درصد شنونده رادیو کرمان هستند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: ما خود را عضوی از دانشگاه می دانیم و تا آخر نیز همینگونه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برخی از برنامه های صدا و سیما می تواند برای جوامع خاص باشد بیان کرد: چه اشکال دارد که ما در جوامع خاص نیز یک بازخورد داشته باشیم که یکی از آنها جامعه دانشگاهی می باشد.

پاسخ بدهید