حسابداری

معرفی رشته
حسابداری یک سیستم است که در آن فرآیند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارشهای مالی و صورتهای حسابداری در شکل ها و مدلهای خاص انجام می گیرد. تا افراد ذینفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون سازمانی مثل بانک ها، مجتمع عمومی سازمان مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند. اطلاعات فراهم شده توسط حسابداری باید در تصمیم¬گیری های اقتصادی چه درون سازمانی و چه برون سازمانی، سودمند باشد. دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری به منظور آموزش تخصصی حسابداری به دانشجویانی که در آینده در حرفه حسابرسی یا مشاغل مختلف حسابداری در موسسات بازرگانی، صنعتی و دولتی مشغول کار خواهند شد، تدوین گردیده است. بدیهی است دانشجویانی که در حال حاضر به کار حسابرسی و حسابداری اشتغال دارند با اخذ مدرک کارشناسی ارشد حسابداری، اطلاعات و معلومات تخصصی خود را افزایش داده و مسئولیتهای سنگین تری را عهده دار خواهند گردید.
آخرین مهلت ثبت نام
دانش پژوهان برای ۴۵ نفر اول ثبت نامی آمادگی طرح فراگیر در این رشته تا چهارشنبه ۲۸ مهر ۲۵%تخفیف درنظر گرفته است.
جزئیات پکیج
نام رشته آمادگی طرح فراگیر حسابداری
مقطع کارشناسی ارشد
شیوه طرح فراگیر پیام نور
مجوزات مشاهده
قیمت ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف ویژه دارد

طرح تخفیف مهلت استفاده از تخفیف ظرفیت ثبت نام قیمت ثبت نام
تخفیف ویژه چهارشنبه ۲۸ مهر ۴۵ نفر
۵ نفر باقیمانده
۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

۱,۹۸۹,۰۰۰ تومان

ثبت نام آنلاین
آینده شغلی
فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری می توانند به عنوان حسابرس یا مسئولان حسابداری و امور مالی در موسسات مختلف مشغول به کار شوند.
فارغ التحصیلانی که درشرکتهای بزرگ استخدام می شوند قادر خواهند بود در قسمتهای تخصیص منابع یا سیستمهای اطلاعاتی مدیریت و در مشاغل تحلیلگر مالی یا حسابرس داخلی مشغول به کار شوند و یا مسئولیت بخشی از کار برنامه ریزی و کنترل مالی را بر عهده بگیرند. همچنین می توانند با تاسیس شرکت حسابرسی به ارائه خدماتی از جمله آموزش، نصب و راه اندازی سیستم های حسابداری، تنظیم دفاتر قانونی، ارزش افزوده و ارائه اظهارنامه مالیاتی بپردازند. مسئولیتهای دیگری که فارغ التحصیلان این دوره در موسسات بزرگ می توانند عهده دار شوند بودجه بندی، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و آینده نگری است.
دروس ترم یک
حسابرسی پیشرفته

۲ واحد

حسابداری بخش عمومی

۳ واحد

حسابداری مدیریت ۳ واحد
ثبت نام
پرداخت آنلاین در این شیوه شما هزینه را به صورت آنلاین پرداخت می نمایید پرداخت آنلاین
لطفا اگر سوالی باقیست با ما مطرح کنید

  نام و نام خانوادگی

  شماره موبایل


  رزرو برای ثبت نام در روزهای آتی

   نام و نام خانوادگی

   شماره موبایل


   نظرات مرتبط با "حسابداری"

   پاسخ بدهید