فوق لیسانس مدیریت

 

دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین شبکه آموزش عالی دولتی کشور امکان پذیرش دانشجو در رشته مدیریت را در قالب دوره های فراگیر برای علاقه مندان ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد فراهم نموده است. در این راستا شرکت در دوره های فراگیر برای تمامی گرایش های مدیریت که داوطلب علاقه تحصیل به آن داشته باشد را بدون توجه به رشته قبلی وی امکان پذیر می باشد.
تا ادامه تحصیل شما در مقطع کارشناسی ارشد در تمامی گرایش های رشته مدیـریـت فقط “3 گام” باقیمانده است.

 

دریافت مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی

شماره موبایل


 


لطفا با دقت مطالعه فرمایید!

01

در طرح فراگیر دانشگاه پیام نور شما ابتدا به عنوان دانش پذیر یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد را انتخاب می نمایید و دروس ترم یک رشته را مطالعه می کنید. سپس با شرکت در امتحان پایان ترم در صورت رسیدن به حد نصاب های لازم به دانشجوی رسمی دانشگاه پیام نور تغییر وضعیت خواهید یافت و ادامه تحصیل خود را در ترم دوم ادامه می دهید.
(اطلاعات بیشتر برای مطالعه)
 

022

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان مجری رسمی برگزاری دوره های دانش پذیری طرح فراگیر پیام نور می باشد که با تهیه بسته های آموزش غیرحضوی فراگیر پیام نور امکان شرکت در این طرح برای تمامی افراد در سرتاسر کشور فراهم نموده است. این بسته جامع به روزترین، کاملترین و کیفی ترین منبع موجود در بازار است که موفقیت دانش پذیران را به دنبال دارد.
(معرفی بسته با جزئیات کامل)

محتویات بسته:

1- لوح های فشرده کلاس غیر حضوری
2- کتاب های کمک آموزشی
3- آزمون های آزمایشی
4- نمونه سوالات سنوات گذشته به همراه پاسخنامه

5- برنامه ریزی آموزشی (15,45,60)
6- پشتیبانی آموزشی مجازی
7- مشاوره تحصیلی
8- کارگاه رایگان آموزش زبان انگلیسی


03
شما بدون توجه به رشته لیسانس خود می توانید در یکی از 23 رشته دوره دانشپذیری دانش پژوهان شرکت نمایید و تحصیل خود را در مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهید


2               1

 

لطفا اگر سوالی باقیست با ما مطرح کنید

نام و نام خانوادگی

شماره موبایل


پاسخ بدهید