تماس با ما

آشنایی با موسسه دانش پژوهان

دانش پژوهان در سال ۱۳۸۴ با هدف برآورد نیاز آموزشی شیفتگان علم و آگاهی به عنوان یکی از مراکز آموزشی با مجوز قطعی شماره ۱۱۵۵/۲۴ مورخ ۱۸/۱۱/۸۴ وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خود را آغاز نموده و در استان اصفهان پیشرو می باشد.

این مؤسسه در مناسب ترین نقطه اصفهان با هدف تسهیل رفت و آمد متقاضیان قرار دارد و دانش پذیران بهنگام مراجعه، به کمک مشاورین آموزشی موسسه، بنا به شرایط متقاضی، بهترین انتخاب ها را پیشنهاد نموده و لذا با آشنائی با دوره های مختلف، دانش پذیر موفق به انتخاب و ثبت نام می گردد.

دانش پژوهان اولین مبتکر برگزاری بعضی از دوره های آموزشی در اصفهان می باشد و با توجه به سابقه خود بهترین اساتید برجسته را به عنوان مزیت در اختیار دارد.

کسب رضایت دانش پذیران و همراهی با آن ها تا کسب گواهینامه، و با قبولی در آزمون ها از ویژگی‌های موسسه بوده و شرایط ویژه ای برای پرداخت شهریه به صورت اقساط در نظر گرفته شده است.

امورآموزشی موسسه و کیفیت آن بصورت مستمر توسط مدیران موسسه مورد بازنگری قرار گرفته و کلاس ها با وسایل کمک آموزشی روز تجهیز شده و اکثراً به صورت علمی برگزار می شود، دانش پژوهان در کشف و شکوفائی استعدادهای دانش پذیران مدیریت نموده و نهایتاً پل ارتباطی دانش پذیر و فرصت های شغلی در بازار کار می باشد.

این موسسه با ایجاد فضای دوستانه و انتقادپذیر همواره شنوای پیشنهادات برای بهبود و اصلاح عملکرد خود می‌باشد.

انتخاب رشته و ثبت نام آنلاین

بررسی اینماد سایت

آدرس:

 
اصفهان ، خیابان شیخ صدوق جنوبی ، خیابان آزادی، حد فاصل میدان برج و چهار راه فرایبورگ، ساختمان ۵۷، موسسه دانش پژوهان

 

تلفن:

۳۶۰۰۱۰۱۰ ۰۳۱

۰۳۱۳۶۶۸۸۵۷۵

خطا: فرم تماس پیدا نشد.